לוח מעסיקים פוטנציאלים של מעצבים ג׳וניורים

מעטים המעסיקים בישראל (וגם בעולם) שמוכנים להעסיק ג׳וניורים. למרות הסטריאוטיפים בהעסקת חסרי ניסיון, יש לכך יתרונות רבים:

גיוון הצוות בין ג׳וניורים לסניורים ימנע מהמוצר שלכם לחזור על אותם קלישאות. הג׳וניורים יביאו דעות ואינפוטים מעניינים לעיצוב המוצר. המעצבים יהיו נאמנים לאורך זמן רב יותר (במידה ותתייחסו אליהם יפה), והסבלנות שלהם ללמוד תחומים חדשים גדול יותר מסניורים. הנה מאמר יפה בנושא שמצאתי בדריבל.

כן, יהיו טעויות בדרך, וכן, צריך לטפח אותם ולהעביר ביקורת בונה. נכון, לפעמים יקח להם קצת יותר זמן לעצב. אך סך היתרונות עולה על סך החסרונות. נסו ותגלו.

הלוח פה נוצר בעקבות פניות רבות שקיבלתי בנושא מג׳וניורים שמתקשים למצוא את העבודה הראשונה שלהם. הפיצו את הבשורה.

מקומות עבודה פוטנציאלים

דריסת הרגל הראשונה הטובה ביותר בקריירה היא להתחיל מסטודיו, ללמוד מאחרים מנוסים יותר, ולהתקדם בהמשך לחברת מוצר. שווה לפנות אליהם גם במידה ואין מודעת דרושים שפורסמה בעמוד משרות. מספר סטודיואים מומלצים:

UXPERT

חברת הפרויקטים המובילה בארץ עם מנעד מגוון של פרויקטים למוצרים שכולנו משתמשים בהם עבורחברות כמו פנגו, דומינוס, בנק לאומי, ביטוח ישיר, הבינלאומי, רכבת ישראל, לאומית, רשות שדות נתעופה ועוד.

Zemingo

חברת מוצרים ושרותים דיגיטליים שמספקים ערך לחברות ומותגים בינלאומיים.
בצוותי הסטודיו תמצאו אנשי ונשות מחקר, חווית משתמש, ניהול מוצרים ועיצוב אשר עובדים כתף לכתף עם צוותי הפיתוח של החברה.

סטודיו סלנט איי די

סטודיו המתמחה באפיון ועיצוב למערכות מורכבות. הסטודיו הוקם ע”י אודי סלנט בשנת 2016 ועובד עם חברות הייטק וסטארטאפים עם מוצרי SAAS. כיום הסטודיו מונה כ-12 חברי/ות צוות ומשלב גם תפקידי ג’וניור.

קונטרסט UX - שגיא שרייבר

סטודיו לעיצוב מוצר, אנחנו עובדים עם סטרטאפים בתחילת דרכם (בין אם אחרי seed ל-round A) לפיצוח ה-MVP באמצעות דיזיין ספרינטס בשילוב סטוריטלינג – ואז מלווים אותם כצוות עיצוב לכל דבר. רוב הלקוחות מחו”ל.

Nexar

מחפשת ג׳וניור/סטודנט שנה ד׳ שפנוי לעבודות פרילנס מפעם לפעם בחברת Nexar – אופציה למשרה מלאה בסיום הלימודים.

Studio&more

Studio&more is a multi discipline visual design studio in a constant expanding process. We provide an end to end service for various clients, from startups & private entrepreneurs to corporate compani

Roche & Granite

מחפשים מעצבים (גם) ג׳וניורים עם הרבה מוטיבציה ורצון ללמוד. בעיקר פרודקט אבל גם כאלה שלא מפחדים לגעת בעולמות הברנד והמרקטינג.

ועוד כמה ששכחו למלא את הטופס:

טופס הצטרפות מעסיקים

  • לינק מלא לפרופיל החברה